#washpapachallenge 4 #zerowaste edition 0

Zabaw się w projektanta ZERO Waste! Szyj nie marnując!

#Washpapachallenge zero waste edition

Rok 2019 upłynie w duchu minimalizmu. Zero Waste, o którym dużo piszemy w tym roku, jest hasłem kolejnego #washpapachallenge – kreatywnej zabawy dla rękodzielników!

W tym roku celem jest tworzenie bez generowania strat, korzyścią szerzenie idei #lesswaste a dla 3 wyróżnionych prac jedna z bardzo atrakcyjnych z nagród:

- ufundowana przez JUKI Polska maszyna do szycia HZL-355 ZW-b o wartości 1100 zł 

- 6 arkuszy ekskluzywnej WASHPAPY: DERBY, Lacquered, Nakoda, Genua o łącznej wartości ponad 1000 zł + zakupy w sklepie Washpapa o wartości 500 zł ufundowane przez firmę Texon, producenta Washpapy

- nagroda specjalna ;-) spersonalizowana wycieczka po magazynie Washpapa w Kórniku ;-) w towarzystwie Pawła + zakupy w sklepie washpapa.pl o łącznej wartości 500 zł (zakupy można zrealizować bez konieczności odbywania wycieczki).

Patronat nad naszą zabawą objęła School of Form, katedra projektowania Uniwersytetu SWPS – a Pani profesor Katarzyna Schimdt-Przewoźna będzie udzielać nam wsparcia przy wyborze prac. Patronat social mediowy obejmuje GRUPA SLOW, której działalność skupia się na aktywnej promocji trendu ‚Slow’, który definiuje jako lokalne, zdrowe i mądre podejście do konsumpcji – tematy tak bardzo nam bliskie.

Washpapachallenge #zerowaste edition

Zasady

- Wybrani na podstawie zgłoszeń konkursowych uczestnicy do wykonania swoich prac otrzymają pół arkusza washpapy.

- Washpapa będzie pochodzić z naszych materiałów deadstockowych.

Czekamy na propozycje projektów produktów z duszą i znaczeniem, użytkowych, wspierających zero waste lifestyle.

Washpapę będzie można połączyć z innymi materiałami z recyklingu lub upcyklingu (stare jeansy, ścinki materiału zalegające w szafach, kawałki starych materiałów). Pół arkusza Washpapy musi zostać w 100% wykorzystane. Nie może zmarnować się żaden, nawet najmniejszy kawałek papieru. Możecie stworzyć jeden produkt, produkt + dodatek lub serię akcesoriów. Możecie stworzyć co chcecie.

Ale najlepiej aby miało cel, znaczenie, było trwałe i wykonane z poszanowaniem dla środowiska.

Stwórzmy w duchu #MniejniżWięcej.

Dodatkowo w tym roku #washpapachallenge ma zasięg międzynarodowy! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich.

(w przypadku zagranicznych uczestników zabawy, koniecznie jest aby mieli pół arkusza washpapy zakupione wcześniej, gdyż ze względów logistycznych nie będziemy im wysłać papieru na czas).

Co należy zrobić, aby wziąć udział w naszej zabawie:

ETAP 1

1. Napisz na swoim profilu lub pod postem inaugurującym wyzwanie, co zaprojektujesz i uszyjesz z
połowy arkusza washpapy z działu Deadstock. Umieść jak najwięcej informacji, które nas zaciekawią, zaintrygują i sprawią, że wejdziesz do gry #ZeroWaste.

2. Jeśli chcesz, żebyśmy Cię odnaleźli  oznacz post @washpapa_polska i #washpapachallenge, bez tego nie odnajdziemy Cię ;-)

3. Projekt, który zamierzasz wykonać, musi być w duchu #zerowaste, a pół arkusza washpapy wykorzystane w każdym calu. Dokumentuj w formie zdjęć każdy etap jego powstawania.

4. Zgłoszenia do #washpapachallenge przyjmujemy do wtorku 05.03.2019 do godziny 23:59.

Jak zawsze liczymy na waszą kreatywność, zaangażowanie, dobrą zabawę. T

ETAP II

1. Z nadesłanych, opublikowanych zgłoszeń wybierzemy 5-10 osób, których pomysły i opisy uznamy za
najciekawsze. Do nich powędruje wskazane pół arkusza, z którego wykonają pracę. Listę finalistów opublikujemy do godz. 18.00 w środę 06.03.19. Osoby, które zostaną wybrane, muszą do czwartku do godziny 10:00 zadeklarować z jakiej washpapy uszyją, wykonają swoją pracę (oraz przesłać dane do wysyłki w wiadomości prywatnej wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO ;-)). Arkusze wyślemy z naszego magazynu w czwartek o 12:00, tak by doszły do uczestników w piątek.

2. Ostateczny termin publikowania zdjęć prac i procesu to sobota 16.03.2018, godzina 12:00.

3. Zdjęcia z procesu pokazujcie na swoim profilu (można zamieścić dowolną liczbę zdjęć) i tagujcie
#washpapa i #washpapachallenge, tak byśmy mogli Was odnaleźć i repostować. Haszowanie nie jest elementem niezbędnym, ale inaczej Was nie znajdziemy.

4. Wygrają osoby, których prace uznamy za najciekawsze - zaważyć może pomysł/kreatywność/technika wykonania/sposób prezentacji albo "to coś", a może przeznaczenie #zerowaste - choć nie jest to obowiązkowe.

Będziemy się też posiłkować opinią i podpowiedziami patronów, sponsorów, Instagramowiczów i obserwatorów na FB.
5. Decyzję o tym kto zwycięża podejmiemy w niedzielę 17.03.19 do godziny 20.00 i opublikujemy w SM.

6. Nagród (ani ich części) nie można zamienić na gotówkę.

Zainteresowani?  Wyzwanie ma charakter zabawy. Liczymy na Waszą kreatywność! Już teraz zaskakujecie nas swoimi pomysłami. Gotowi? Czas start!

A teraz zapisy, których od nas wymaga właściciel tego serwisu ;-) #washpapachallenge nie jest w żaden sposób sponsorowana przez FB. FB nie ponosi odpowiedzialności wobec uczestników.

A szereg zapisów w powyższym regulaminie wynika z tego, czego od nas oczekuje RODO i wlaściciel FB i IG - pewnie wiecie o które chodzi .... ;-)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl