Ziemia jest jedna. Podróż w głąb Ziemi. Cztery Żywioły - cykl tutoriali przygotowanych przez Agatę Lindsay (Tocha Studio) 0

Ziemia jest jedna. Cztery żywioły. Podróż w głąb Ziemi.

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy z cyklu czterech tutoriali przygotowanych przez Tocha Studio we współpracy z WASHPAPA.   

czytaj całość »
Szyjemy workoplecaki dla dzieci z Przylądka Nadziei we Wrocławiu 0

Czy znacie to miejsce? Przylądek Nadziei?
Tam się POMAGA.
Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" nie tylko na bieżąco pomaga dzieciom walczącym z rakiem. Porywa się też na wielkie projekty, a takim była budowa we Wrocławiu Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego.

czytaj całość »
Washpapa Trademark 0

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż po prawie 1,5 rocznych staraniach otrzymaliśmy Znak towarowy (Trademark) Washpapy.

Nasz znak stał się chronionym znakiem graficznym na terenie Europy i został zarejestrowany w Urzędzie Patentowym w Alicante. 

czytaj całość »
JUKI Day - Washpapa & NUBEE Workshop 22.09 Łódź 0

Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w szyciu, poznać techniki kreatywnego tworzenia, porozmawiać z szyjącymi blogerkami i projektantkami – zapraszamy na otwarty dzień szycia z JUKI. 

W programie warsztaty szycia organizerów z WASHPAPA, patchowrkowe inspiracje na dekoracje, kursy szycia dla dzieci, spotkania i warsztaty prowadzone przez projektantki niezależnej marki odzieżowej – Nubee, Tworzenie szablonów ze Złoty Krój a poza tym prezentacja maszyn, spotkania z ekspertami.

czytaj całość »
Washpapa na "Niech żyje Rzemiosło" 15.09 11:00-19:00 Warszawa + warsztaty szycia 0

Washpapa oraz Magazyn „Zwykłe Życie” zaprasza na wydarzenie Niech Żyje Rzemiosło! do Muzeum Etnograficznego w Warszawie 15.09 11:00-19:00

Zapraszamy na stoisko, na którym tylko w tym dniu będziecie mogli nabyć WASHPAPĘ, Corko oraz akcesoria a także gotowe torby z 10%  rabatem podając hasło "Rzemiosło".

czytaj całość »
Nowe nadruki z kolekcji Justyna Anna Smółka 0
Dzisiaj dodajemy do sklepu nowe nadruki na WASHPAPA z projektami Justyna Anna Smolka
Znajdziecie tam nowe arkusze z serii Zaczytane książki, zmysłowy projekt KAMASUTRA a także arkusze do samodzielnego kolorowania i koniki z dzieciństwa.
Pamiętacie wiersz "Karuzela z Madonnami" Mirona Białoszewskiego. Koniki mi się własnie z nim kojarzą, a WAM?
Wszystkie arkusze w pojedynczych sztukach. Dostępne również połówki.
 
czytaj całość »
Ewa Szczepańska i jej stemple - już w naszym sklepie 0
Ewa Szczepańska i jej stemple
W sklepie znajdziecie już ręcznie wykonane stemple przygotowane przez polską rękodzielniczkę Ewę Szczepańską, które pozwolą na wyjątkowe ozdabiane szytych przez Was toreb, kosmetyczek lub notesów. Stemple mogą być odbijane w jednym kolorze lub używane jako wzory do wypełniania wybranymi farbami, kredkami i tuszami wodoodpornymi.
czytaj całość »
Justyna Anna Smółka collection 0
Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam nasz najnowszy projekt (dziecko) - realizowany z artystką mieszkającą na co dzień w Norwegii Justyną Anną Smółką - polegający na wspólnym przeniesieniu jej obrazów, akwareli i grafik na nasz papier.
W sklepie znajdują się już jej trzy kolekcje:  Kanapy, Akwarele i Biblioteka, a poczytać o nich możecie poniżej albo w zakładce o Justynie w menu. Mamy nadzieję, iż to jest tylko początek naszej wspólnej podróży i że spodobają się Wam jej obrazy.
 
 
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl