DIY - Ziemia jest jedna - POWIETRZE - jak uszyć torbę WIATRAK? - Tocha Studio i Washpapa 0

Ziemia jest jedna. 4 żywioły - POWIETRZE

Już parę lat temu przekroczyliśmy poziom zużycia zasobów Ziemi, na których odtworzenie nasza planeta potrzebuje roku. Żyjemy na ekologiczny kredyt. Jeśli nie ograniczymy naszej konsumpcji oraz nie zmienimy naszych nawyków, Ziemia nas nie utrzyma.

czytaj całość »
#washpapachallenge 4 #zerowaste edition 0

Zabaw się w projektanta ZERO Waste! Szyj nie marnując!

Rok 2019 upłynie w duchu minimalizmu.

#Zerowaste, o którym dużo piszemy w tym roku, jest hasłem kolejnego #washpapachallenge – kreatywnej zabawy dla rękodzielników!

czytaj całość »
Zwiastun #Washpapachallenge International #zerowaste edition 0

Już w styczniu pisaliśmy, że 2019 będzie rokiem #minimalizmu. Pisaliśmy o trendach i o naszym rozumieniu #zerowaste. W naszą misję wpisana jest edukacja, a jednym z celów, promowanie etycznych, ekologicznych i odpowiedzialnych nawyków.
Dlatego nie powinno Was zdziwić, iż naszą coroczną zabawę #washpapachallengepołączyliśmy z tym co ważne dla nas, dla Was oraz dla naszej planety.

czytaj całość »
Trend IV - fantasy IRL - kiedy zacierają się granice pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym i o co chodzi z tą Mangą? 0

Jak uciec od rzeczywistości?

Nierówności społeczne, polityczne zawirowania, wyobcowanie a może nuda skłaniają ludzi do zrywania z „realnym światem". Sposoby na wyłączenie się z „reala” mnożą w niesamowitym tempie – Internet i jego nieskończona przestrzeń, wirtualna rzeczywistość, media społecznościowe.
W 2019 roku konsumenci zaczynają bawić się zacierającą się granicą między światem realnym i wirtualnym, a firmy korzystają z okazji i dołączają do tej zabawy!

czytaj całość »
#Jukiloveswashpapa - testujemy dla Was maszyny 0

W piątek spędziliśmy cały dzień w siedzibie Impalla w Łodzi na testowaniu wszystkich maszyn domowych i overlocków Juki. Zabraliśmy ze sobą washpapę, Corko i len oraz doświadczoną krawcową Renatę - i oczywiście zaplecze fotograficzne.

czytaj całość »
Forum Klimatyczne w Katowicach - washpapa, corko, juta i inne materiały elementami wystaw okolicznościowych 1

W grudniu 2018 r. w Katowicach odbywa się najważniejsze globalne forum poświęcone światowej polityce klimatycznej. Washpapa, corko, jutra oraz inne naturalne materiały, które na co dzień sprzedajemy w naszym sklepie, znalazły się na okolicznościowych wystawach towarzyszących Forum.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl