#washtutek DUBROVNIK z cyklu “washpapa is IZI” 0

Już jest do pobrania, #washtutek DUBROVNIK z cyklu “washpapa is IZI”

Torebka Dubrovnik, idealna na letnie wyprawy, w kształcie prostokątna, wygodna, modna i przyjemna do szycia.

czytaj całość »
Fashion revolution #keepcraftsalive #żywerzemiosło 0

To nasz drugi rok z #FashionRevolution. Zainspirowani artykułami magazynu FR mamy swój mały twist. Chcemy poruszyć temat rzemiosła, rzemieślników i zawodów, które mogą wyginąć. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie ma sens tylko jeśli nowe pokolenie ma otwarte serce i szczere chęci na przejęcie wiedzy i warsztatu oraz zachowanie tradycji.

czytaj całość »
Wybieramy len na lato 0

Len to tkanina o wszechstronnym zastosowaniu. Ile pomysłów i projektów, tyle dostępnych gramatur. Każdy znajdzie swoich faworytów kolorystycznych: od naturalnych, klasyków lnianych, aż po jaskrawe czerwienie i limonki. Charakterystyczną cechą lnu jest jego przewiewność. Dzięki temu podczas upałów skóra może swobodnie oddychać. Przeczytajcie co możecie uszyć z tkanin lnianych na nadchodzący sezon wiosenno-letni.

czytaj całość »
DIY - Ziemia jest jedna - POWIETRZE - jak uszyć torbę WIATRAK? - Tocha Studio i Washpapa 0

Ziemia jest jedna. 4 żywioły - POWIETRZE

Już parę lat temu przekroczyliśmy poziom zużycia zasobów Ziemi, na których odtworzenie nasza planeta potrzebuje roku. Żyjemy na ekologiczny kredyt. Jeśli nie ograniczymy naszej konsumpcji oraz nie zmienimy naszych nawyków, Ziemia nas nie utrzyma.

czytaj całość »
#washpapachallenge 4 #zerowaste edition 0

Zabaw się w projektanta ZERO Waste! Szyj nie marnując!

Rok 2019 upłynie w duchu minimalizmu.

#Zerowaste, o którym dużo piszemy w tym roku, jest hasłem kolejnego #washpapachallenge – kreatywnej zabawy dla rękodzielników!

czytaj całość »
Zwiastun #Washpapachallenge International #zerowaste edition 0

Już w styczniu pisaliśmy, że 2019 będzie rokiem #minimalizmu. Pisaliśmy o trendach i o naszym rozumieniu #zerowaste. W naszą misję wpisana jest edukacja, a jednym z celów, promowanie etycznych, ekologicznych i odpowiedzialnych nawyków.
Dlatego nie powinno Was zdziwić, iż naszą coroczną zabawę #washpapachallengepołączyliśmy z tym co ważne dla nas, dla Was oraz dla naszej planety.

czytaj całość »
Trend IV - fantasy IRL - kiedy zacierają się granice pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym i o co chodzi z tą Mangą? 0

Jak uciec od rzeczywistości?

Nierówności społeczne, polityczne zawirowania, wyobcowanie a może nuda skłaniają ludzi do zrywania z „realnym światem". Sposoby na wyłączenie się z „reala” mnożą w niesamowitym tempie – Internet i jego nieskończona przestrzeń, wirtualna rzeczywistość, media społecznościowe.
W 2019 roku konsumenci zaczynają bawić się zacierającą się granicą między światem realnym i wirtualnym, a firmy korzystają z okazji i dołączają do tej zabawy!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl