Trendy 2019 - o tym co będzie ważne dla Was i dla nas w tym roku 0

W poszukiwaniu inspiracji na rok 2019 zapoznaliśmy się z webinarem Trend Watching, dostępnym na You Tube w angielskiej wersji.

Trendy na 2019 i washpapa

Dokonaliśmy jego dogłębnej analizy i próby przeniesienia na nasze lokalne, papierowe podwórko. Poniższy wpis to otwarcie cyklu 5 postów o najważniejszych trendach na 2019 w kontekście Washpapa & alternative textile.

Poniżej nasze wnioski. 

Washpapa Trendy na 2019

Firmy i marki potrzebują bodźców do rozwoju, przede wszystkim jednak muszą słuchać konsumentów.

Od dawna wiadomo, iż bazowanie na dotychczasowej ofercie sprawia, że firma kostnieje, starzeje się i odchodzi do lamusa.
Mamy nadzieję, że nam się to nie przytrafi, m.in. z uwagi na pokorę, otwartość i współtworzenie naszej firmy i oferty razem z naszymi Klientami.

W związku z tym, iż w naszą misję wkomponowany jest element edukacyjny przygotowaliśmy dla Was mini cykl, który zawiera 5 krótkich opisów trendów na rok 2019. Zainspirowani webinarem Trend Watching zachęcamy i Was do zapoznania się z nim i zastanowienia, czy marka, za którą stoicie może pójść za tymi trendami. Nieważne jak duża jest Wasza firma i ilu ludzi zatrudnia, każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie. Wystarczy czasem jedna drobna zmiana, przez którą dokonają się wielkie rzeczy zaspokajające nowe potrzeby konsumenta. Czymże innym są bowiem trendy?

W kolejnych postach opiszemy pokrótce 5 trendów 2019 i zastanowimy się w jaki sposób WASHPAPA jest w stanie na nie odpowiedzieć:

  1. MARKI LEGISLACYJNE (Legislative brands)
  2. SZCZURY LABORATORYJNE (Lab rats)
  3. ROZWIĄZANIA OPEN SOURCE (Open source solutions)
  4. ZASOBY (NAD)LUDZKIE (Superhuman resources)
  5. FANTAZJA W ŚWIECIE RZECZYWISTYM (Fantasy IRL)

Do obejrzenia 5 Trends for 2019 webinar You Tube

Do poczytania 5 Trends for 2019 blog post

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl