Stemplowanie Washpapy #wakacjezwashpapa 0
Stemplowanie Washpapy #wakacjezwashpapa
 
Lato to świetny czas na eksperymenty z Washpapą :) Ostatnio siedzimy po uszy w temacie eco printingu i zabawy kolorami wydobytymi z natury. Były już liście i kwiaty, dziś w kuchni gotują się korzenie kurkumy. A my chcemy opowiedzieć Wam o naszych doświadczeniach z zastosowaniem barwników IZINK.
Washpapa nie zawiodła i przyjęła dzielnie tusz. Do eksperymentów wzięłyśmy ręcznie robione pieczątki przez Ewa Szczepańska oraz barwniki IZINK w kolorze niebieskim i czarnym. Na rynku są również tusze STAZON, które podobno bardzo dobrze się sprawdzają.
 
Z reguły te tusze to nasączone farbą gąbki – nie próbujcie ich odklejać. Rozprowadzajcie gąbką tusz po pieczątce. Następnie odbiłam na Washpapie pieczątki w dwóch kolorach. Zaczęłam od czarnej, co okazało się błędem ponieważ nie domyłam jej wystarczająco dobrze przed pracą z niebieskim kolorem.
 
Odczekałam ok 5 minut i zgodnie z instrukcją zaprasowałam pieczątkę gorącym żelazkiem. Kolejny błąd: nie szuramy żelazkiem, przykładamy je do odbitej pieczątki.
 
 
Na koniec testy tuszu w wodzie – nie rozmazuje się.
 
Czyszczenie pieczątek: nie używamy rozpuszczalnika – niszczy pieczątkę. Najlepiej, zaraz po jej odbiciu, wytrzeć ją o papier, do momentu całkowitego usunięcia tuszu z jej powierzchni.
 
Mamy nadzieję, że wkrótce znajdziecie pieczątki i tusze w naszym sklepie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl