Jak było na Fast Textile? 0

Jak było na Fast Textile?

to jest niesamowite. Byliśmy tam pierwszy raz i od razu taka niespodzianka...

Zostaliśmy docenieni przez jury targów i otrzymaliśmy wyróżnienie - Diamenty Fast textile - uwierzycie? ;-)

A jak wogóle tam było?

Dojechaliśmy z Pawłem późnym wieczorem w środę. Stoisko praktycznie na samym końcu hali, musieliśmy drałować ze wszystkimi meblami i rolkami pewnie ze 100 metrów. Potem nam ktoś pożyczył wózek i rozkładaliśmy się prawie do 22.00.

W czwartek rano START i okazało się, że wcale to miejsce nie było na takim odludziu. 

Odwiedziło nas sporo osób. Wielu z naszych klientów - to było super móc się z Wami poznać tak naprawdę! - i chyba nikt nie miał problemu z trafieniem. Czasami na tym naszym maleńkim stosiku uwijaliśmy się jak w ukropie, próbując rozładować kolejkę oczekujących z pytaniami osób. Mam nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć wszystkim ... dziękujemy za Waszą cierpliwość i za to, że znaleźliście czas by nas odwiedzić.

A Washpapa?

wzbudzała ogromne zainteresowanie. Wszyscy chcieli ją dotknąć, zobaczyć w wodzie, dowiedzieć się jak się z niej szyje, wywija.

A dla każdego, kto nas odwiedził mieliśmy próbniki oraz rabat.

Bardzo Wam dziękujemy i jesteśmy tacy dumni z tej nagrody - to zwieńczenie dwuletniej pracy, totalnego zaangażowania i niesamowitego wysiłku.

Docenienie

Był z nami producent Washpapy z Niemiec. Nasze wyróżnienie spotkało się z jego wielkim uznaniem. Dzięki temu planujemy jeszcze większą ekspansję. Od nowego roku ruszam na Ukrainę i Białoruś. Uczę się już rosyjskiego. Trzymajcie kciuki ;-)

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl