#Washpapachallenge 3

Ruszyła kolejna edycja #washpapachallenge. Tym razem tematem przewodnim jest fashion & design. Washpapa będzie częścią ubioru. Mamy nadzieję, że zgłoszone pomysły będą równie wygodne jak kreatywne! :)

 

#washpapachallenge

Washpapa Fashion & Design

Co należy zrobić:

ETAP 1

 1. Udostępnij powyższy post / grafikę konkursową na swoim profilu na IG lub FB
 2. Oznacz post @washpapa_polska i #washpapachallenge
 3. Pod udostępnioną grafiką, napisz co zaprojektujesz i uszyjesz z jednego arkusza washpapy AGED lub lamina AGED. Napisz koniecznie, jaki kolor i rodzaj papieru chciałabyś/chciałbyś wybrać. Umieść jak najwięcej informacji, które nas zaciekawią, zaintrygują i sprawią, że wejdziesz do gry. Inspiracji możesz szukać pod hasztagami #paperclothes
 4. Projekt, który zamierzasz zaprojektować, musi być częścią garderoby – od kapelusza po buty -  i musi się składać co najmniej w 70% z washpapy – reszta – to Twoja decyzja ;-)
 5. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do piątku 02.03.2018 do godziny 22.00.
 6. Jak zawsze liczymy na waszą kreatywność, zaangażowanie, dobrą zabawę.
 7. Zaproście do zabawy znajomych, którzy będą Was wspierali i dopingowali.
 • TAP II
  1) Ze zgłoszeń wybierzemy max 5 osób, których pomysły i opisy uznamy za najciekawsze. Do nich powędruje wskazany arkusz, z którego wykonają pracę konkursową. Listę finalistów opublikujemy do 20.00 w niedzielę 04.03.

Pozostałe osoby, które zgłoszą się do konkursu i spełnią kryteria z Etapu 1 a nie zakwalifikują się dalej, otrzymają jednorazowy rabat na zakup Washpapy w naszym sklepie.
2) Na wykonanie pracy konkursowej będzie 10 dni od dnia otrzymania arkusza, najpóźniej do 16.03.2018

 • 3) Zdjęcia z procesu, bądź gotowego projektu należy opublikować na swoim profilu  (można zamieścić dowolną liczbę zdjęć) i otagować @washpapa_polska i #washpapachallenge.
 • 4) Wygra osoba, której pracę uznamy za najciekawszą - zaważyć może pomysł/kreatywność/technika wykonania/sposób prezentacji albo "to coś". Będziemy się też posiłkować opinią i podpowiedziami Instagramowiczów.
 • 5) Decyzję o przyznaniu nagrody podejmiemy w niedzielę 18.03 do godziny 20.00
  6) Zwycięzca w nagrodę otrzymuje 500 zł do wykorzystania w naszym sklepie. Nagrody (ani jej części) nie można zamienić na gotówkę.

Zainteresowani? 😁 Liczymy na Waszą kreatywność! Już teraz zaskakujecie nas swoimi pomysłami ☺ Gotowi? Czas start!

A teraz zapisy, których od nas wymaga właściciel tego serwisu ;-) Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany przez FB. FB nie ponosi odpowiedzialności wobec uczestników konkursów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl