Targi Fast Textile

Washpapa – Washpapa na Fast Textile 2017 - najważniejszej imprezie branży tekstylnej w Europie

W dniach 16-18 listopada 2017 spotkacie nas na Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile w Warsaw Expo w Nadarzynie (Al. Katowicka 62, Nadarzyn - 05-830 Wolica 114D, Polska)

Targi te są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce i największym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej.

Trzecia edycja targów tekstylnych odbędzie się w nowej lokalizacji: w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. Na czas Targów powstaną specjalne strefy branżowe: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i strefy zagraniczne – międzynarodowe.

 

Washpapa - gdzie nas znajdziecie

Stoisko Washpapy to  A118 i będzie znajdowało się w strefie dodatków i akcesoriów.

Ponieważ głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży mamy nadzieję, że odwiedzi nas bardzo wielu przedsiębiorców zainteresowanych szyciem toreb, torebek i akcesoriów z Washpapy, którym zaprezentujemy tę unikatową, wegańską skórę. 

 

Trendy na 2018 - my zaprezentujemy nowe nadruki, laminaty i kolory

Udział w Targach to świetna okazja, aby poznać trendy na sezon jesień/zimę 2018 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. My zaprezentujemy nowe nadruki, laminaty, złocenia oraz kolory Washpapy. Będziecie mogli też przekonać się osobiście, jak wytrzymały jest ten papier i jak bardzo przypomina fakturą skórę.

Bogata oferta Targów wzbudza ogromne zainteresowanie, szczególnie ze względu na rekordową ilość bezpośrednich producentów. Oznacza to unikalną możliwość, aby zamówić bądź kupić wszystko, czego potrzeba do produkcji odzieży, w tym m.in. tkaniny, tekstylia, przędzę, dodatki, akcesoria krawieckie czy maszyny.

Mamy nadzieję, że nas odwiedzicie i to spotkanie stanie się początkiem dobrej współpracy. Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl