Szkoły szycia / kursy szycia z washpapy

Współpracujemy z następującymi szkołami oferującymi kursy szycia z washpapy:

 

POZNAŃ

7CM SZKOŁA PROJEKTOWANIA, KONSTRUKCJI I TECHNIK KRAWIECKICH

Szkoła powstała z myślą o kształceniu przyszłych pokoleń projektantów, krawców i konstruktorów odzieży. Autorski program zajęć, nowocześnie wyposażone, przestronne pracownie w centrum Poznania, zapewniają komfortową naukę.

Kadra szkoły to praktycy, profesjonaliści i wykładowcy akademiccy. Nauka projektowania, konstrukcji i szycia odzieży to nie tylko tworzenie ubrań, ale również rozwój wrażliwości plastycznej, zdolności manualnych i umiejętności przewidywania konsekwencji decyzji, które istotne są przez całe życie. 

Adres: pl. Bernardyński 2/9 61-844 Poznań; tel: +48 790 400 354+48 790 400 367 email: biuro@szkola7cm.pl 


POZNAŃ

FabryQ -miejsca, w którym oferujemy piękne, naturalne tkaniny i unikalne, wyselekcjonowane dodatki

Czasami pomysł rodzi się z potrzeby, czasami przez przypadek. Nasza historia zaczęła się od całkiem przypadkowego spotkania, jednak w miejscu dość szczególnym, do którego doprowadziły nasze artystyczne osobowości, nieustannie pchające nas do odkrywania nowych rzeczy. Jak się okazało to warsztaty szycia były tym, co przyniosło nam największą radość tworzenia, a także przyjaźń i przepis na sukces. Wystarczyło połączyć odrobinę doświadczenia zawodowego z wielką pasją do tworzenia. Zaowocowało to stworzeniem FabryQ - miejsca, w którym oferujemy piękne, naturalne tkaniny i unikalne, wyselekcjonowane dodatki. To początek wspaniałej przygody, którą mamy zamiar kontynuować razem z Wami. Inspirujemy, zarażamy pasją do ozdabiania, szycia, redesignu. Świat FabryQ to radość tworzenia a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. A zatem - uwolnijcie swoje pomysły i realizujcie je razem z nami! Zapraszamy!

Adres: ul. Ogrodowa 14A, 61-821 Poznań; tel: +48 531 322 797; mail: pracownia@fabryq.pl  

 


 

WARSZAWA

http://www.warszawaszyje.pl/

Uczymy szyć a nie zszywać! - tak o sobie mówią właścicielki szkoły szycia WARSZAWA SZYJE

Opracowujemy autorskie programy, dbając o to, by były one nie tylko ciekawe ale także naszpikowane wiedzą praktyczną, którą z chęcią dzielimy się z naszymi Klientami. Nasze prowadzące to kopalnie krawieckiej wiedzy! Zależy nam na tym, aby uczestniczki i uczestnicy warsztatów czuli się swobodnie, panuje u nas domowa i przyjazna atmosfera. Materiały, które można zakupić na zajęciach są wysokiej jakości, najczęściej polskiej produkcji.

Nasza pracownia znajduje się vis a vis CH Arkadia, 2 min spacerem od przystanków tramwajowych linii 1, 4, 17, 22, 26, 27, 28, 33, 35, 8 min spacerem od stacji metra Dworzec Gdański (ul. Słomińskiego 19).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl