Nowości
Karabińczyk, nikiel, 32 mm
Karabińczyk, nikiel, 32 mm
3,50 zł
szt.
Regulator, stare złoto 40 mm
Regulator, stare złoto 40 mm
1,30 zł
szt.
Regulator, stare złoto 32 mm
Regulator, stare złoto 32 mm
1,10 zł
szt.
Promocje
washpapa AGED Color Zielona Butelka (arkusz)
washpapa AGED Color Zielona Butelka (arkusz)
87,00 zł 84,00 zł
washpapa AGED Color GRANAT  (arkusz)
washpapa AGED Color GRANAT (arkusz)
87,00 zł 84,00 zł
washpapa AGED tajga (arkusz)
washpapa AGED tajga (arkusz)
87,00 zł 59,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach lub chcesz się wypisać z newslettera.
O nas

Mam na imię Kasia. Wspólnie z moim mężem Pawłem i Martą, która z nami współpracuje, prowadzimy naszą firmę, ale przede wszystkim poruszamy ważne tematy z punktu widzenia naszego świata.

Nie chciałbym, aby brzmiało to zbyt pompatycznie, ale kwestie CSR (odpowiedzialność społeczna w biznesie) były i będą dla mnie ważne.

Dlatego tak chętnie dołączamy do wielu inicjatyw, takich jak:

#Fashionrevolution i #whomademyclothes - bo dla nas nie tylko co, ale i jak jest ważne.

Ważne jest, w jaki sposób promowane i sprzedawane przez nas materiały są produkowane i w jakich warunkach pracują ludzie, którzy je produkują.

Staramy się wprowadzać produkty o znanym pochodzeniu i składzie, a także o przejrzystym łańcuchu produkcyjnym. Informujemy naszych klientów w sposób otwarty i zachęcamy do tego innych.

Ważne jest dla nas, aby nasze materiały posiadały certyfikaty takie jak FSC czy Oeko TEX, a ich producenci otwarcie mówili o tym, gdzie i jak pozyskują surowce.

Promujemy rękodzieło nie tylko w postaci szycia i szydełkowania, ale także rysunku, grafiki czy produkcji stempli.

Wspieramy ideę #slowfashion, #circularfashion i inne inicjatywy mające na celu promowanie rękodzieła lub projektowanie produktów, które można łatwo poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać w przetworzonej formie.

Myślimy o naturze, recyklingu, upcyklingu - jesteśmy na etapie tworzenia inicjatywy "Daj drugie życie tkaninie". Będą nazywać się Dead Stocki (Deadstock) - miejsce, w którym zbieramy i sprzedajemy tkaniny, których nikt nie chce z jakiegokolwiek powodu. Pozostałości różnych linii kolekcji, tkaniny o jakości drugogatunkowej. A to z kolei jest bliskie koncepcji #zerowaste, którą również wspieramy.

Jeśli to wszystko jest również ważne dla Ciebie, dołącz do nas tutaj, na FB, IG, gdzie tworzymy całkiem spore grono entuzjastów.

Napisz do nas (kontakt@washpapa.pl) o swoich inicjatywach i pomysłach.

Chętnie dołączamy do pomysłów, które przynoszą coś dla innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl