O nas

Mam na imię Kasia. Wspólnie z moim mężem Pawłem i Martą, która z nami współpracuje, prowadzimy naszą firmę, ale przede wszystkim poruszamy ważne tematy z punktu widzenia naszego świata.

Nie chciałbym, aby brzmiało to zbyt pompatycznie, ale kwestie CSR (odpowiedzialność społeczna w biznesie) były i będą dla mnie ważne.

Dlatego tak chętnie dołączamy do wielu inicjatyw, takich jak:

#Fashionrevolution i #whomademyclothes - bo dla nas nie tylko co, ale i jak jest ważne.

Ważne jest, w jaki sposób promowane i sprzedawane przez nas materiały są produkowane i w jakich warunkach pracują ludzie, którzy je produkują.

Staramy się wprowadzać produkty o znanym pochodzeniu i składzie, a także o przejrzystym łańcuchu produkcyjnym. Informujemy naszych klientów w sposób otwarty i zachęcamy do tego innych.

Ważne jest dla nas, aby nasze materiały posiadały certyfikaty takie jak FSC czy Oeko TEX, a ich producenci otwarcie mówili o tym, gdzie i jak pozyskują surowce.

Promujemy rękodzieło nie tylko w postaci szycia i szydełkowania, ale także rysunku, grafiki czy produkcji stempli.

Wspieramy ideę #slowfashion, #circularfashion i inne inicjatywy mające na celu promowanie rękodzieła lub projektowanie produktów, które można łatwo poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać w przetworzonej formie.

Myślimy o naturze, recyklingu, upcyklingu - jesteśmy na etapie tworzenia inicjatywy "Daj drugie życie tkaninie". Będą nazywać się Dead Stocki (Deadstock) - miejsce, w którym zbieramy i sprzedajemy tkaniny, których nikt nie chce z jakiegokolwiek powodu. Pozostałości różnych linii kolekcji, tkaniny o jakości drugogatunkowej. A to z kolei jest bliskie koncepcji #zerowaste, którą również wspieramy.

Jeśli to wszystko jest również ważne dla Ciebie, dołącz do nas tutaj, na FB, IG, gdzie tworzymy całkiem spore grono entuzjastów.

Napisz do nas (kontakt@washpapa.pl) o swoich inicjatywach i pomysłach.

Chętnie dołączamy do pomysłów, które przynoszą coś dla innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl