Promocje
washpapa AGED tajga (arkusz)
washpapa AGED tajga (arkusz)
87,00 zł 59,00 zł
washpapa AGED brąz (arkusz)
washpapa AGED brąz (arkusz)
87,00 zł 59,00 zł
washpapa AGED czekolada (arkusz)
washpapa AGED czekolada (arkusz)
87,00 zł 59,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach lub chcesz się wypisać z newslettera.
JUKI partner strategiczny

WASHPAPA stałym partnerem JUKI

 

Mając na uwadze wspólne wartości i idee powiązane ze społeczną odpowiedzialnością w biznesie oraz dbałością o środowisko Washpapa weszła na stałe w partnerstwo z JUKI - japońskim producentem maszyn do szycia, w ramach którego powstają:

- materiały promujące slow fashion oraz rękodzieło

- kursy szycia z washpapy na maszynach JUKI

- tutoriale i poradniki szycia z washpapy i corko

Nasza wspólna działalność obejmuje również współpracę z blogerką i rękodzielniczką Jonaką-Z, która w ramach projektu "4 pory roku - szycie w zgodzie z naturą" stworzyła 4 tutoriale, zawierające wskazówki dotyczące szycia akcesoriów z washpapy.

Projekt powstał dzięki współpracy 3 stron Twórcy (Joanki Z), Tworzywa (washpapy) i Narzędzia (JUKI).
Za projekty i oprawę artystyczną odpowiadała Joanka Z, która postarała się aby były one modne, gustowne i funkcjonalne i sprawiły radość twórczą zarówno początkującym jak i zaawansowanym miłośniczkom maszyny do szycia. Instrukcje krok po kroku przeprowadzają przez tajniki szycia, a Joanka Z podpowiada techniki i kruczki, które ułatwiają jego szycie i wywijanie.
Ponieważ dla 3 stron tego układu ważne jest nie tylko co ale i jak – a zatem w zgodzie z naturą, w przyjaźni i akceptacji dla naszego środowiska naturalnego – projekty są przepełnione duchem lasu, ziemi i przyrody – bo washpapa to papier, Joanka Z to leśna dziewczyna a dla JUKI EUROPE duże znaczenie ma CSR.

Tutorial 4 pory roku - szycie w zgodzie z naturą WASHPAPA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl