Promocje
washpapa AGED black (arkusz)
washpapa AGED black (arkusz)
87,00 zł 59,00 zł
washpapa AGED sierra (arkusz)
washpapa AGED sierra (arkusz)
87,00 zł 59,00 zł
washpapa AGED tajga (arkusz)
washpapa AGED tajga (arkusz)
87,00 zł 59,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach lub chcesz się wypisać z newslettera.
BLEN
Kilka słów o białoruskim lnie - BLEN
 
Białoruś to czwarty kraj na świecie pod względem produkcji lnu, eksportujący ponad 50% swojej całkowitej produkcji. Można się pokusić o zastanowienie, co ta gałąź biznesu oznacza dla tego nadal zamkniętego dla nas kraju. Len jest podstawą kultury ludowej Białorusi. Białoruska ziemia i klimat są stworzone dla naturalnego wzrostu lnu - od siewu do zbioru, a olej lniany to podstawa białoruskiej kuchni narodowej.
 
Sposoby przędzenia lnu są aktualnie w większości zmechanizowane, ale pewna część procesu to kilkusetletnia tradycja, jak na przykład pozostawianie przyciętych łodyg lnu na polu przez około miesiąc. Poranna rosa, deszcz, śnieg i wiatr naturalnie zmiękczają łodygi do przędzenia. Blen przeplata się w kulturze jedzenia i porządku, wychowywania dzieci i relacji rodzinnych. To materiał o silnej energii wpływający na ludzkie piękno i zdrowie. Przebudzenie się w lnianej pościeli o niewiarygodnym, głębokim zapachu natury przynosi relaks i harmonię.
Len przyczynia się do bardziej intensywnego krążenia krwi i nawilżenia skóry.
 
Blen to spokój i czystość natury - Słońce, Ziemia i Niebo.
 
Blen posiada certyfikat OEKO Tex standard 100.
Blen farbowany jest przy użyciu barwników firm: DyStar oraz Huntsman.
 
Len Blen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl