Bawełna na chusty do noszenia dzieci

Naturalna tkanina bawełniana w prążki w bardzo intensywnych kolorach: morskim, bordowym i pomarańczowym o grubości 235 g/m2 o splocie skośno-krzyżowym. Wyprodukowana w Polsce.

Z tkaniny można samodzielnie uszyć chustę do noszenia dziecka. W zależności od sposobu wiązania, oraz wymiarów możesz kupić 4 - 6 metrów materiału. Materiał ma szerokość 0,7 metra i sprzedajemy go odmierzając co pół metra.

Chusty do noszenia dziecka to coraz powszechniejszy sposób na noszenie maluchów. Kangurowanie dzieci stanowi jeden ze sposobów ich pielęgnacji i wspiera rozwój. Dzięki bliskości buduje też więzi z rodzicem.

Zdaniem fizjoterapeutów - z punktu widzenia rozwoju ruchowego noszenie dziecka w chuście ma wpływ na jego układ przedsionkowy, stymulację błędnika, normalizację napięcia mięśniowego, wypracowanie prawidłowych wzorców ruchowych, a co za tym idzie, kształtowanie prawidłowej postawy.

Dziecko noszone w chuście przyjmuje najbardziej naturalną fizjologicznie postawę ciała, czyli tzw. rogalika. Jest wiele metod wiązania dzieci w chuście a w internecie znajdziecie mnóstwo filmików instruktażowych, jak to samodzielnie zrobić i jaką długość materiału na chustę wybrać.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl